browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Susan Fox „Do wesela się zagoi”

Posted by on Czerwiec 30, 2014

Swego czasu bardzo podobała mi się książka „Czarna owca” autorstwa Susan Fox. Dlatego też postanowiłam sięgnąć po inny tytuł z jej dorobku pisarskiego. Wybór mój padł na romans „Do wesela się zagoi”.

Bohaterką książki jest Caitlin, odrzucona przez ojca i najbliższych, niesprawiedliwie traktowana i prześladowana.  A wszystko przez nieszczęśliwy wypadek i śmierć pasierba ojca, o którą ona została oskarżona.

Zamysł książki jest dość ciekawy, jednak akcja zbyt przewidywalna i, przynajmniej momentami, trochę naiwna. Ojciec umiera nieprzejednany, Caitlin dokonuje bohaterskiego czynu, ratując z pożaru dzieci, a gdy zostaje ciężko poparzona, wrogo nastawiony do niej Reno zaczyna mięknąć i zmieniać zdanie. I zaczyna się miłość. Trochę ckliwa, trochę jak z bajki.

Mimo to po książkę warto  sięgnąć. Zwłaszcza, gdy pragnie się czegoś w tym typie. Jednak nie ukrywam, że książka pozostawia pewien niedosyt emocjonalny. Coś można było opisać, zrobić czy zaakcentować trochę inaczej. Polecam (jednak!)!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *