browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

„Spacer w Rzymie”

Posted by on Lipiec 30, 2015

Nie wiem dlaczego ale książka Carol Marinelli wymieniona w tytule w ogóle nie przypadła mi do gustu. Może to kwestia nie tego dnia w tygodniu, zmęczenia, braku nastroju, kolacji itp. A może znudzenie tym gatunkiem literackim. Lubię romanse, wręcz powiedziałabym „romansidła” lecz „Spacer w Rzymie” jest tak nudną, przewidywana i szablonową książką, że na dzień dzisiejszy nikomu jej nie polecam.

Oto Caitlyn, hotelowa praktykantka w Melbourne, wpada w oko bogatemu właścicielowi sieci hoteli. Wpada to dobre okeślenie. Wyławia on ją nagle z tłumu pracowników i coś go łapie za serce. Coś – czyli wielka miłość. Mija trochę czasu, spotykają się znowu, ona zostaje jego asystentką.
W tym miejscu wstawiam kropeczki bo opuściłam cały środek książki, ale wtedy bohaterowie na pewno byli w tytułowym Rzymie. Co tam robili? Nie trzeba czytać, żeby się dowiedzieć. Zajrzałam na koniec, a tam poważna rozmowa kochanków zakończona „żyli długo i szczęśliwie”.

Wiem, że po kobiecych romansach nie można spodziewać się wysokich lotów literatury i za to je lubię: są lekkie i łatwe; ale na litość: to jest jeszcze gorsze.
Jeśli komuś się spodobało (w końcu są gusta i guściki)- proszę o komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *