browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Penny Jordan „Grzechy przeszłości”

Posted by on Grudzień 29, 2013

Książka Penny Jordan to kolejna w jej stylu. Stałe czytelniczki wiedzą o co chodzi.

Tym razem bohaterką jest Nicola, która wiele lat temu zbłaźniła się przed Matthew Huntem, lądując z nim w łóżku. I choć do niczego nie doszło to ona o tym nie wie. Jest przekonana, że spędziła z nim noc, a w dodatku zrobiła z siebie nieodpowiedzialna idiotkę.

Wydarzenie to rzutuje ogromnie na jej obecne życie. Nicola jest wprawdzie wzorową skretarką ale stroni od mężczyzn i życia towarzyskiego.

Tymczasem w firmie, w której pracuje Nicola pojawia się nowy szef. Ku ogromnemu przerażeniu dziewczyny okazuje się, że jest nim właśnie Matthew Hunt. Na szczęście nie poznaje jej.

Ta niekomfortowa sytuacja wykańcza Nicolę, zwłaszcza, że Matt okazuje jej zainteresowanie a i ona nie jest wobec niego obojętna. Prawda jednak kiedys musi wyjść na jaw.

Lubię książki Penny Jordan, więc i tą przeczytałam z zainteresowaniem, choć do najbłyskotliwszych pozycji tej autorki nie należy.

Polecam tym, które lubią Penny Jordan.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *