browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

O mnie

Witaj na moim blogu. Mam na imię Ewa i uwielbiam czytać sagi. Często niektóre wątki tak bardzo mnie pochłaniały, że nie mogłam doczekać się kolejnej książki. Szukałam w sieci odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i nigdzie nie znajdowałam. Dlatego postanowiłam rozpocząć pisanie tego bloga.

Zamieszczam na nim streszczenia przeczytanych książek. Jeżeli nie chcesz wiedzieć, co będzie dalej to nie czytaj. Mi nigdy taka wiedza nie przeszkadzała w dalszym czytaniu, wręcz przeciwnie, z uspokojonymi emocjami czytanie było bardziej odprężające. Często wracam do niektórych przeczytanych tomów i fakt, że znam ciąg dalszy też mi nie przeszkadza.

Piszę nie tylko o sagach, lubię również książki o miłości, od Harlequinów po bardziej ambitne. Przy wszystkich z nich wypoczywam i odprężam się.

Nie jestem kucharką. Pracuję w szkole jako nauczyciel. Mam rodzinę, męża i trójkę dzieci. Zawsze znajdę czas na przeczytanie kilku stron.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *