browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Nora Roberts „Zagubieni”

Posted by on Wrzesień 25, 2014

Niedawno sięgnęłam po książkę Nory Roberts „Zagubieni”. Czytałam ją już jakiś czas temu, następnie trochę leżała i teraz zapragnęłam odświeżyć sobie tę lekturę.

Muszę przyznać, że sposób pisania autorki bardzo mi odpowiada. Fabuła jest trochę naiwna ale przedstawiona realistycznie. Główny bohater, Trace jest szpiegiem i tajnym agentem, człowiekiem bardzo dobrym w swoim fachu. Mimo zewnętrznej szorstkości i braku obycia, ma bardzo wrażliwe wnętrze. Gillian zgłasza się do niego z prośbą o pomoc. Jej brat i bratanica zostali porwani i uwięzieni przez terrorystyczną organizację ?Młot?. Chociaż mogłaby zawiadomić o tym odpowiednie służby, powierza ich życie nieznajomemu człowiekowi, którego jej polecono.

Z upływem dni twardy Trace i nie ustępująca mu odwagą Jill zbliżają się do siebie. On jednak nie chce się angażować. Jak tylko może unika dwuznacznych sytuacji, mimo iż serce mówi coś innego.

Polecam wszystkim książkę o twardzielu, który się zakochał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *