browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

M. Lennox „Dziecko pani doktor”

Posted by on Lipiec 19, 2016

Kolejna sympatyczna książka jednej z moich ulubionych autorek. Oczywiście, dość schematycznie napisana, ale przy mojej sympatii, jaką czuję do Marion Lennox, to w ogóle nie przeszkadza. Bohaterką jest Emily, lekarka pracująca w Bay Beach. Lekarka tak bardzo zapracowana, że nie ma czasu na własne życie. Jedną z pacjentek Emily jest Anna, matka trojga dzieci, borykając się z problemami rodzinnymi. To właśnie za jej pośrednictwem Emily poznaje Jonasa – chirurga i brata Anny. Anna ma jakiś problem, o którym nikomu nie chce opowiedzieć, a który niszczy jej samopoczucie. Dopiero przyprowadzona do gabinetu lekarskiego przez zatroskanego Jonasa zdradza, że wyczuła guzek w piersi.

Anna, podobnie jak Jonas nie umie przyjmować pomocy od innych, nie chce od nikogo zależeć. Dlatego, aby być blisko siostry i służyć jej pomocą, Jonas posuwa się do fortelu. Zostaje w miasteczku i zatrudnia się jako lekarz. Odtąd mieszka z Emily i pomaga Annie w trudnym okresie walki z rakiem piersi. Co będzie dalej? Łatwo się domyślić, ale łatwo nie będzie. Przecież Jonas boi się uczuć, ucieka od zaangażowania, musi być niezleżny…

Książkę wydało wydawnictwo Harlequin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *