browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

M. Lennox „Dlaczego uciekasz, Cari?”

Posted by on Lipiec 18, 2016

Książki Marion Lennox mają w sobie jakąś pogodę ducha. Bardzo lubię je czytać. Niestety, zabierając się za którąś z kolei pozycję ma się wrażenie, powielania pewnych schematów i czytania o czymś, co już było. Tak jest właśnie z „Dlaczego uciekasz, Cari?”

Doktor Cari Ellis została niewinnie oskarżona o śmierć dziecka. Odwróciła się od niej cała rodzina i znajomi. Postanowiła więc opuścić Stany Zjednoczone i pojechać do Australii. W drodze jej samochód zderzył się z kangurem, a ona połamana trafiła do szpitala. Nikt nie wiedział, że jest lekarzem, dopóki w dramatycznej chwili, gdy ważyło się zdrowie dziecka, nie ujawniła tego. W szpitalu Cari poznaje doktora Blaira. Początkowo obydwoje odnoszą się do siebie nieufnie. On wkrótce przełamuje lody. Ale Cari jest ostrożna, nie chce angażować się w związek, boi się zaufać. Nie potrafi otworzyć się przed przyjacielem i opowiedzieć o dramacie z przeszłości. Ucieka, ciągle ucieka…

Mimo pewnej przewidywalności, książka Marion Lennox pełna jest ciepła. Po prostu sympatyczna. Dlatego ją polecam!

Tytuł oryginału: „Wings of Healing”

Wydawnictwo: Harlequin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *