browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

J. Greene „Kobieta z wyspy”

Posted by on Lipiec 31, 2016

Po kolejną książkę autorstwa Jennifer Greene sięgnęłam, gdy skończyłam czytać inną – „Narzeczony dla Czerwonego Kapturka”. Pragnęłam przeczytać coś podobnego, o miłości rozwijającej się powoli i w trudnych okolicznościach. Wybór padł na „Kobietę z wyspy” i okazał się trafny.

Sara ma za sobą burzliwe małżeństwo i przegraną w sądzie walkę o syna. Zdesperowana, pozbawiona prawa odwiedzania dziecka porywa go i ucieka wraz z nim na niewielką wyspę. Jedynym kontaktem ze światem, źródłem wsparcia i pomocy jest dla niej Max , z którym kontaktuje się za pomocą gołębi. Jednak po drugiej stronie jeziora ma swój letniskowy domek Jarl – mężczyzna o fińskim pochodzeniu. Pewnego dnia, kierowany ciekawością pojawia się na wyspie i mimo, że przestraszona kobieta wita go bronią, on zaintrygowany próbuje nawiązać z nią kontakt.

Nie ma pojęcia czego tak bardzo boi się kobieta, ani dlaczego jej syn Kip nie mówi.

Dziecko pierwsze nawiązuje przyjacielska relację z Jarlem. Z kobietą jest trudniej ale powoli, powoli… znajomość zaczyna się rozwijać.

Pewnego dnia Sara dostaje zakażenia i musi znaleźć się w szpitalu. Zakochany Jarl jest cały czas przy niej. Nie pozwoli, by stała się jej krzywda. Musi dowiedzieć się prawdy. A gdy sytuacja staje się bardzo trudna, porusza niebo i ziemię, by pomóc Sarze.

Książka bardzo mi się podobała. zaczerpnięte z niej emocje pamiętałam bardzo długo. Idealna pozycja na chandrę.

Tytuł oryginału: Lady of the Island

Wydawnictwo: Harlequin Desire

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *