browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Emma Darcy „Rozbitkowie”

Posted by on Grudzień 9, 2013

Kolejna książka Emmy Darcy, którą przeczytałam, zasługuje na polecenie innym. Niebanalna, intrygująca i ciekawa.

Z pewnością każdy polubi główną bohaterkę, przebojową Tiffany, wychowaną przez rodzinę zastępczą i otwartą na potrzeby innych. To właśnie ze względu na cierpienie przyjaciół, podjęła się ona skazanej na niepowodzenie misji pozyskania Joela Fabera do celów ratowania podupadającego miasteczka.

W Haven Bay nie ma pracy, osada nie rozwija się a młodzi uciekają w inne miejsca kraju. Jedynie turystyka może ożywić to miejsce. Do tego jednak potrzeba sprytu, pieniędzy i reklamy. Joel Faber dawno temu sam był mieszkańcem Haven Bay. Jednak po tragicznym sztormie, w atmosferze potępienia wyjechał i z dala od rodzinnych stron rozkręcił swoją karierę stając się milionerem.

Tiffany nie zna całej prawdy o przeszłości. Nikt nie chce jej opowiedzieć. Udaje się jej dostać przed oblicze milionera, lecz nie potrafi go przekonać do swoich planów. Nie rozumie też dziwnych reakcji Joela i jego niechęci do Haven Bay. Jednak powoli, powoli sytuacja zaczyna rozwijać się w oczekiwany dla niej sposób.

Polecam! Przy lekturze książki Emmy Darcy „Rozbitkowie” nie można się nudzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *