browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Donald Robyn „Talizman szczęścia”

Posted by on Wrzesień 13, 2012

Tytuł oryginału: „Meant to Marry”

Anet, o której losach opowiada książka, to sportsmenka- ktoś inny niż klasyczne bohaterki romansów. Jest uroczą kobietą, choć nie wiotką pięknością. Jej wysportowane, umięśnione ciało powoduje u niej pewne kompleksy. Nie ma szczęścia w miłości a mężczyźni traktują ją tylko jak kumpla.
Gdy zmuszona jest zakończyć sportową karierę i zaczyna pracować jako fizjoterapeutka, poznaje Lukasa. Nie wierzy jednak w jego intencje, że pociąga go jako kobieta. Lukas to sławny pisarz. Na pewno nie bez powodu zbliżył się do niej.

„Talizman szczęścia” to chyba najciekawsza książka Robyn Donald, którą przeczytałam do tej pory. Nie przepadam za tą autorką ale do tej pozycji nie mam zastrzeżeń i zdarza mi się do niej wracać. Anet jest przecież taką zwyczajną dziewczyną. Realna, prawdziwa, zmagająca się z kompleksami. Jednocześnie jednak jest inna. Silna, osiągająca międzynarodowe sukcesy medalistka.
Książka ukazała się nakładem wydawnictwa „Harlequin” w 1998 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *