browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

D.L. Brown „Saga o dumnej Ulrice”

Posted by on Lipiec 30, 2015

Akcja książki o dziewczynie – Wikingu osadzona jest na maleńkiej wyspie i dzieje się we wczesnym średniowieczu. W czasie sztormu na ląd wyrzucony zostaje rozbitek – jedyny ocalały z tonącego statku. Jest nim Szkot – George Grant.

Tytułowa Ulrika, razem ze swoim opiekunem – Prawodawcą, stawia mu niezwykłe ultimatum: ma zostać jej mężem inaczej nie wróci do domu. Choć małżeństwo ma być tylko udawane, i wkrótce po jego zawarciu małżonkowie mają się rozstać, Szkot nie chce przystać na ten plan. W ojczyźnie czeka na niego przecież narzeczona. Natomiast Ulrika jest zdeterminowana i nie chce słyszeć odmowy. Potrzebuje srebra od znienawidzonego ojca, aby wykupić z niewoli swojego brata.

Akcja książki rozwija się stopniowo, w bardzo interesujący sposób. Powoli na jaw wychodzą zranienia, urazy i tajemnice. I, oczywiście duma, która nie pozwala pochylić głowy nad miłością. Na szczęście wszystko dobrze się kończy.

Polecam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *