browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

C. Harris „Smak zemsty”

Posted by on Lipiec 15, 2016

Książkę Cindy Harris pt. „Smak zemsty” przeczytałam z przyjemnością. Muszę przyznać, że wywarła na mnie tak wielkie wrażenie, że zaczęłam szukać innych pozycji tej autorki. Niestety, niczego nie udało mi się znaleźć, więc… przeczytałam książkę jeszcze raz.

Bohaterka Dolly to dzielna i waleczna osoba. Mimo, że podczas walki bokserskiej zginął jej mąż a ona została sama z długami, nie poddała się. Poprzysięgła zemstę Dickowi Creevy, zawodowemu bokserowi, który przyczynił się do jej nieszczęścia. W międzyczasie, za sprawą tajemniczego nieznajomego jej sytuacja materialna diametralnie się zmieniła. Oto otrzymała pod opiekę wspaniałą, choć zaniedbaną posiadłość i nie musiała już martwić się o dach nad głową. Popełniła więc małe szaleństwo. Obcięła włosy, przebrała się za chłopca i zapisała na naukę boksu do swojego wroga. Nie przypuszczała, że wkrótce skończy się to wzajemna fascynacją. Tym dziwniejszą, że Dick będzie sądził, że podoba mu się… chłopiec.

Książka jest napisana bardzo ciekawie, nie jest tak banalna, jak większość romansów, choć koniec można sobie łatwo wyobrazić. Ale przed przewidywalnym końcem jest jeszcze masa nieprzewidywalnych scen.

Gorąco polecam!!!

Tytuł oryginalny: „A Bright Idea”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *