browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

B. Campbell „Diamentowa pułapka”

Posted by on Sierpień 10, 2016

Dinah pochodzi z kręgów arystokracji i zaręczona jest z Dennisem. Jednak protoplasta rodu nakazał wszystkim potomkom przez okres jednego roku pracować charytatywnie, zanim obejmą funkcje w rodzinnych firmach. W ten sposób Dinah poznaje Roscoe – chłopca pochodzącego z biednej, górniczej rodziny, obdarzonego talentem śpiewaczym w gatunku muzyki country. Kontrakt z chłopcem chce podpisać jedna z firm fonograficznych, kierowana przez Mitcha Carreya. Dinah towarzyszy chłopcu podczas wyjazdu do Nashville, by dopilnować tam jego interesów. I mimo, że początkowo Mitch Carrey nie wzbudza jej zainteresowania, stopniowo zaczyna odczuwać niepokojący wpływ, jakim oddziałuje na jej osobę. Ale jest przecież zaręczona…

Książka traktuje o dylematach targających wieloma osobami w związkach z przyzwyczajenia bądź rozsądku. Przeciętna, taka sobie. Choć ogólnie lubię twórczość Bethany Campbell, lecz kilka jej pozycji nieszczególnie mi się podoba. „Diamentowa pułapka” wydaje się być jedną z nich. Za mało wyrazista, zbyt mdła jest dla mnie główna bohaterka. A może, po prostu, nie jest w moim guście.

Tytuł oryginału: The Diamond trap.

Wydawnictwo Harlequin romance.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *