browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Anne Marie Duquette „Przygoda serca”

Posted by on Grudzień 13, 2013

Książka „Przygoda serca, autorstawa A.M. Duquette to bardzo zajmująca lektura. Tytuł oryginału brzmiAdventure of the Heart.

Główną bohaterką jest Sierra, dziewczyna, która wychowywała się na rancho i szczerze tego rancha nienawidzi. Trudne dzieciństwo i ciężka praca wycisnęły na niej swoiste piętno. Jest jednak samodzielna, wytrzymała i realizuje swoje pragnienia.

Obecnie Sierra chce adoptować dziecko. Sama jest bezpłodna i z tego właśnie powodu zostawił ją narzeczony. Aby adoptować malucha musi mieć jednak stałą pracę a to już trudniej zrealizować. Jako kolejny etap swojej życiowej kariery Sierra musi wraz z byłym narzeczonym napisać książkę o górach, chce również odnaleźć zaginiona kopalnię złota. Tak poznaje Adama, którego nie bez trudu udaje jej się wynająć jako przewodnika.

Górska wędrówka okazuje się jednak trudniejsza niż tego oczekiwała. Razem z Adamem musi stawić czoło realnym niebezpieczeństwom. Obydwoje zaczynają zbliżać się do siebie, jednak przeszłość każdego z nich stanowi barierę trudna do przebycia.

Serdecznie polecam „Przygodę serca”. Ciekawa, niebanalna i chwyta za serce. I przez wiele dni po przeczytaniu daje do myślenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *