browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

A. McAllister „Przywołać wiatr”

Posted by on Lipiec 24, 2016

Dziś polecę bardzo ciekawą i lekką książkę, do której zdarzyło mi sie już parę razy wrócić. To „Przywołać wiatr” Anne McAllister.

Bohaterka, zwariowana Lacey, przysparza mnóstwa problemów członkom swojej rodziny. Ma dziwne pomysły, jest dość ekstrawagandzka, zachowuje się nieprzewidywalnie. Co więcej. Wdała sie w jakiś niepokojący romans z osoba o niepewnym pochodzeniu, z całą pewnością czyhająca na jej pieniądze. Należy jej więc to jak najprędzej wybić z głowy. Skoro rozmowa z upartą dziewczyna nie przynosi skutku, należy ją… porwać. Na jeden tydzień tylko, ale to wystarczy. Ma tego dokonać Mitch Da Silva. Nie za darmo oczywiście. Nagrodą będzie okazyjnie sprzedane mu rancho oraz gratisowy pobyt na rodzinnej wyspie. wcześniej wyspa ta ma się jednak stać przymusowym więzieniem Lacey.

I wszystko poszłoby według planu, gdyby zainteresowana nie podsłuchiwała pod drzwiami. Oburzona postanowieniami rodziny pragnie się odegrać. Gdy już jest razem z Mitchem na rzeczonej wyspie i gdy on już powoli zaczyna święcić triumf – Lacey po kryjomu odpływa…

Co będzie dalej? Musicie koniecznie sami przeczytać. Dobra zabawa murowana.

Tytuł oryginału: Call Up the Wind

Wydawnictwo Harlequin Romance

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *